Kurumsal Afiş Tasarımı


Poster Tasarımı Ve Baskı
Real graphic studio En İyi Poster tasarımı ve baskı hizmetleri sağlayıcılarıdır. Profesyonellerimizle birlikte, ilgili müşterilerimize  yaratıcı Poster tasarım hizmetleri sunuyoruz. Bu tür hizmetleri sunmak için en son teknoloji, gelişmiş yazılım ve makine kullanıyoruz. Tasarlanan posterlerimiz alışveriş merkezlerinde, kamu hizmet alanlarında, otobüs duraklarında, tren istasyonlarında, seminerlerde, konferanslarda vb.yaygın olarak kullanılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, bu Poster Tasarım Hizmetleri farklı renk ve konseptlerde sunulmaktadır. Posterler bizim için son derece onların yaratıcı & usefule metin, çekici grafik müşterilerimiz tarafından takdir, resimleri artırdı, görsel tasarımlar ve yeni fikirler cazip. poster tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Posterlerin iş önemi:

Günümüzde posterleri kullanmak, birçok insan tarafından iletişim araçlarının bir aracı olarak kullanıldığı için tasarlamanın çok etkili bir yoludur. Farklı yerlerden birçok insan bu posterleri kullanıyor. Çeşitli büyük şirketler, bunların insanlar üzerinde bir etki ve izlenim yaratmanın harika bir yolu olduğunu düşünüyor. Farklı türde posterler sunarak, müşterilerimizin bize daha fazla dikkat etmelerini sağlayabiliriz. Ayrıca tasarımların büyüleyici olması gerektiğini vurguluyoruz.

Tasarım baskı çözümlerinden Poster tasarımı ve baskı hizmetlerinin özel özellikleri :

Ayrıca, parlak renkli nesneler kullandığımıza dikkat ediyoruz, böylece daha çekici hale geliyor ve posterlerimizi kullanan müşteriler halkın önünde böyle bir şeyden gurur duyabilirler. Her şeye iyi bakıyoruz. Sadece çalışmalarımızı yaymak için değil, aynı zamanda stratejilerimizle de kanıtlıyoruz. Ayrıca tasarımlar üretiyoruz ve tasarımlar uygun. Biz posta ve telefon da mevcuttur. Herhangi bir müşteri tasarımımızı istiyorsa, bizi kolayca arayabilir ve ilgili tüm ayrıntıları vermekten memnuniyet duyarız. Afiş, poster veya tabela üreten ve oluşturabilen tasarımlar sunuyoruz.

» Biz satış sunmak ve aynı zamanda promosyon ile müşteri sağlamak.
» Ayrıca, bizi tanıtmak için pencerenizde bir poster tutmaya da izin veriyoruz.
» Ayrıca kağıdımızı mat, parlak bir kaplama ile bitirmeye de izin veriyoruz.
» Posterlerimizi doğrudan tasarlamaya izin veriyoruz.


Büyüleyici posterler yaratıyoruz. Müşterilerimiz için uygun bir fiyat listesi tutuyoruz, böylece düşük dereceli bir şirket için bile ödeme yapmak kolaylaşıyor. En iyi bitmiş işleri sunmayı garanti ediyoruz. Müşterilerimize en kaliteli ürünü üretmek için en kaliteli kağıdı kullanıyoruz. En iyi renkleri seçmeye çalışıyoruz. Vinil poster kullanıyoruz ve böylece pazarlama ve işinizi çeşitli şekillerde aydınlatmaya çalışıyoruz.

İşinizi üretebilir ve diğer şirketlerden en hızlı olan 2-3 iş günü içinde gönderebiliriz. Ayrıca, diğerlerine kıyasla tüm niteliklerden en iyi şekilde yararlanıyoruz. Rapor bizim de böyle yaparak bize yardımcı olur. Sloganımız, ofisinizde de her yerde size iyi bakmaya çalışmamızdır. Tek bir iş bizim için büyük ve küçük değil.

Bilgimizi arttırmamıza yardımcı olan ve bizi daha fazla öğrenmemize yardımcı olan clipart'ta kitap ve materyal içeren bir kütüphanemiz var. Binlerce afiş, tabela, ticaret ve posterde çok sayıda iş yapma konusunda deneyimliyiz. Ayrıca, iyi ve yararlı bir şekilde ilerlemek için çeşitli şekillerde fotoğraf, film ve tarama slaytları da yapabiliriz. Fotoğraf satın alabilir ve daha sonra bu ücreti faturaya ekleyebiliriz. Baskı hizmetlerimiz şunları yapabilir:

"Grafikleri gösteren ticaret
» Özel etkinliklerle ilgili duyurular yapıyoruz
"Afişler, Tabela Tasarımı
"Grafik poster tasarımı ve grafikler üzerine araştırma

Sunum için malzeme
Onlarca yıldır posterler üretiyoruz ve basıyoruz ve diğerleri arasında en verimli olan biziz. Manu bireyleri, en parlak ve dekoratif çalışmaları ürettiğimiz için ev dekorasyonumuzla ilgileniyorlar. 

Büyük yazı tipleri üretiyoruz ve minimal tasarımlarımız dikkat çekmenin en iyi yoludur. Bu yüzden ihtiyaçlarınızı karşılayan en güvenilir ve güvenilir şirketiz.

En iyi Poster Tasarımı
Lüks Poster Tasarımı
Modern Poster Tasarımı
Yaratıcı Poster Tasarımı
Basit Poster Tasarımı
Sade Poster Tasarımı
Muhafazakar Poster Tasarımı
Profesyonel Poster Tasarımı
Özel Poster Tasarımı
Yeni nesil Poster Tasarımı
Uygun Poster Tasarımı
Poster Tasarımı
Konser Poster Tasarımı
Bilbord tasarımı

Posterler
Çevremizde gördüğümüz tek şey sokaklardaki afişler. Bazıları kesinlikle artık onları fark etmiyor bile, bazıları ise posterin ne olduğunu öğrenmeye ilgi duymuş olabilir.

Poster, yoldan geçenlerin bir şirketin bir ürünü veya hizmeti hakkında güncel bilgiler edinmesini sağlayan bir grafik pazarlama aracıdır. İlgisiz bilgi, renk ve resimlerle aşırı kalabalık olmamalıdır çünkü bu durumda okunması zor olur ve yoldan geçenleri ilgilendirmez.

Etkili afiş tasarımı
Yoldan geçenler, kalabalık bir posterde sunulan bilgileri okumak için nadiren dururlar. Her rengin izleyici üzerinde farklı bir psikolojik etkisi olduğundan afiş tasarımında önemli olan amacına uygun renkleri kullanmaktır.

Bu nedenle, afişin bir reklam aracı olarak etkisini sağlamak için profesyoneller tarafından tasarlanması çok önemlidir.

Çevremizde ve sokaklarda bazılarının farkına bile varmadığınız, bazılarının ise kesinlikle dikkatinizi çeken afişlerini görüyoruz.

Poster formatı A3'ten daha büyüğüne kadar değişir. Biçim ne kadar büyük olursa, etki o kadar büyük olur. RGS grafik tasarımcısı, sınırlı renklerde, örneğin 2 renkte posterler oluşturur. Yaratıcı kompozisyon ve iyi performans, iki renkte kusursuz bir şekilde görüntülenebilir ve dört renkli bir poster ile aynı etkiye sahip olabilir. Bu adım, poster baskı sürecinde önemli ölçüde tasarruf etmenizi sağlar.

Araştırma projenize saatlerce çalışma koydunuz ve şimdi en iyi kısım geliyor: harika çalışmanızı başkalarıyla paylaşabilmek! Bir poster, toplantılarda, konferanslarda veya sınıf ortamında etkili bir sunum aracı olabilir. Posterler, özellikle araştırmanız oldukça teknik veya ayrıntılı ise, ana noktalarınızı özlü ve görsel bir şekilde iletmenize olanak tanır. İster yeni bir öğrenci olun, ister kadrolu bir araştırmacı olun, posterler çalışmanızı sergilemek için mükemmel bir yoldur. Aynı zamanda yaratıcı becerilerinizi biraz esnetme ve biraz eğlenme şansı!

Posterinizi planlamanın ilk aşamalarındayken göz önünde bulundurmak isteyeceğiniz birkaç şey:

 

Biçim Gereksinimleri
Dikkate almak isteyeceğiniz ilk şey, dijital poster mi yoksa basılı poster mi yapacağınızdır. Eğer bir yapıyorsanız dijital bir poster ya da bir geniş ekran (16 oranı: 9):, size standart bir boyut ekranında (3, 4 oranı) üzerine sunacak olmadığını öğrenmek isteyeceksiniz. Ne tür bir ekran kullanacağınızdan emin değilseniz, 4:3 poster oranı genellikle en güvenli seçenektir.

Eğer bir yapıyorsanız baskı afişi, muhtemelen bir sınıf veya bir konferans için Posterinizi oluşturuyor ve su gerekli boyutlarda bir dizi verilecektir. Akademik posterler için standart boyut 48 inç genişliğinde ve 36 inç yüksekliğindedir (4:3 oranıdır). 

Posterler genellikle yatay yönde sunulur, ancak bazı kuruluşlar sunuculardan bunun yerine dikey yönlendirmeleri kullanmalarını ister. Dikey yönlendirme gerektiğinde, bu belirtilecektir.

Bazen düzen veya içerik gereksinimleri de olabilir (özellikle bir sınıf için posterinizi sunuyorsanız). Tasarım sürecinde yaratıcılık her zaman teşvik edilse de, önce tüm gereklilikleri yerine getirdiğinizden emin olmak isteyeceksiniz!

 

son tarihler
Bir poster oluşturmak eğlenceli olabilir... ama ne kadar süreceğini de hafife almayın! Sınıf için bir poster hazırlıyorsanız, teslim tarihinden önceki geceden daha erken üzerinde çalışmaya başlamak isteyeceksiniz. Bir konferans için poster hazırlıyorsanız, belirli son teslim tarihlerini de karşılamanız gerekir - bazen aylar öncesinden. 

Kendinizi bir son teslim tarihine karşı bulursanız, işleri başlatmak için bir şablon kullanmaktan çekinmeyin . 

 

Konferansa Poster Gönderme
Bir konferansa poster göndermek, çalışmanızı sergilemenin harika bir yoludur - ve bir poster göndermeyi düşünmek için asla çok erken değildir. Konferans komiteleri önceden poster özetleri için çağrılar gönderecek ve başvurmak için sizden araştırmanızın ne hakkında olduğunu açıklayan kısa bir özet göndermeniz istenecektir.  Bu noktada bir posterin tamamlanmış olmasına gerek yoktur  ; tek ihtiyacınız olan sunumunuzun başlığı ve yazılı bir özet. Poster özet gönderimleri genellikle çevrimiçi bir form aracılığıyla gerçekleşir. 

Komite, araştırma içeriğinizin konferansa uygun olup olmadığına karar verecek ve posterinizin kabul edilip edilmediğini size bildirecektir. Kabul edilirse, posterin basımından ve konferansa getirilmesinden siz sorumlu olacaksınız. 

Hızlı ipuçları:

Poster yapmak için araştırma projenizi tamamlamış olmanıza gerek yok! Birçok araştırmacı, projeleri devam ederken bulgularını sunar. 
Kendi başınıza bir poster sunmak konusunda gerginseniz, sizinle birlikte bir poster yazmak isteyen bir sınıf arkadaşınız veya meslektaşınız bulun. Konferanslar her zaman araştırmacıların başkalarıyla işbirliği yapmasına ve posterler sunmasına izin verir. 
Posterinizin kendini açıklayıcı ve dikkat çekici olduğundan emin olun! İçerik üzerinde ne kadar zaman harcandığından sorumlu olduğunuz sınıf sunumu veya slayt sunumundan farklı olarak, konferanstaki izleyiciler her bir postere ne kadar zaman ayırdıklarından sorumludur. Posteriniz, bir sürü başka posterin olduğu bir odada sergilenecek, böylece sizinkinin öne çıkmasını ve izleyicilerin kolayca anlamasını isteyeceksiniz.

Mike Morrison bir devrimci gibi görünmüyor. Koyu renk bir takım elbise giyiyor ve kısa saçları var. Ancak onlarca yıldır, hatta belki bir asırdır değişmeyen bir uygunluk dünyasına girmek üzereyiz. Ve orada, vizyonu radikal görünüyor.

Michigan State Üniversitesi'nde psikoloji alanında doktora öğrencisi olan Morrison , "Araştırmacıların bulgularını büyük bir poster panosunda sergilemeye çalıştıkları 100 bilimsel posterle dolu bir odaya girmek üzereyiz" diyor .

Bir bilim posteri fikri basittir. Bazı poster hazırlama materyalleri alın ve ardından bir başlığa, deneysel yöntemlere ve sonuçlara tokat atın. Hemen hemen herkes bir noktada buna benzer bir poster hazırlamıştır - genellikle çocuklukta, bir okul ödevi veya bir bilim fuarı için.

Bilim ve tıp dünyasında posterler çok önemlidir. Başlıca profesyonel konferanslar, her zaman, tamamen araştırma posterlerine ayrılmış oturumlara sahiptir.

Posterler, balo salonlarını ve kongre merkezlerini dolduran sıra sıra panolara yapıştırılır. Bilim adamları, çalışmalarının odanın etrafında dolaşan diğer uzmanların dikkatini çekeceğini umarak genellikle posterlerinin yanında dururlar.

Her yıl on binlerce insan bu seanslara gidiyor. Sadece Nörobilim Derneği'nin yıllık toplantısına yaklaşık 30.000 kişi katılıyor. Jeofizikçiler, kimyagerler, deneysel biyologlar, gezegen bilimcileri, kanser araştırmacıları, doktorlar - alan ne olursa olsun, bilim ve tıp uzmanları rutin olarak konferanslara giderler ve bu da ya poster yapmak ya da görüntülemek için zaman harcamak anlamına gelir.

Washington DC'deki Psikolojik Bilimler Derneği'nin yıllık toplantısında benimle tanışan Morrison, "İdeal olarak bir poster oturumu, yaratıcı içgörü için bu inanılmaz verimli zemindir" diyor. ve daha önce çalışmadığınız şeylerle ilgili bulguları duymaya ve okumaya hazır. Burada 50 poster varsa, beyninize 50 yeni içgörü iletmelidir."

Morrison gerçeğin böyle olmadığını söylüyor. Poster oturumlarının genellikle ilgili herkes için moral bozucu bir zaman kaybı olduğuna inanıyor.

Birlikte posterlerle dolu bir balo salonundan geçiyoruz.

Morrison, "Otoyoldan aşağı indiğinizi ve reklam panoları gördüğünüzü hayal edin, ancak bir resim ve akılda kalıcı bir ifade yerine, reklam panolarının her tarafında metin paragrafları var" diyor. "Gördüğümüz şey bu; her yerinde metin paragrafları olan reklam panolarıyla dolu bir odadan geçiyoruz."

Okumak için bir posterin önünde durmadıkça içeri girmek imkansız. Ama o kadar çok poster var ki hareket etmeye devam ediyoruz.

Morrison, "Çoğunlukla gürültü. Sadece umutsuzca gözden kayboluyorsunuz ve yanından geçerken çok şey kaçıracaksınız" diyor. Morrison, insanların durup bir veya iki posterle meşgul olabileceğini söylüyor, ancak genellikle posterin ne hakkında olduğunu anlamak bile zaman alıyor. Bu, araştırmacıların genellikle onlar için o kadar da önemli olmadığı ortaya çıkan bir posterle zaman harcadıkları anlamına gelir.

Ona göre, bu bilim adamları için bir serseriden daha fazlası. İnsanlığa yardımcı olabilecek içgörüler, doğru insanlar tarafından fark edilmelerini engelleyen karmaşık bir karmaşanın içinde gömülüdür.

Morrison, "Yani, umursadığınız her şey - ister evreni daha erken keşfetmek olsun, ister arkadaşınızın sahip olduğu bir hastalığı iyileştirmek olsun - şu anda olması gerekenden daha yavaş gerçekleşiyor, çünkü bilim adamları arasında bilgiyi yaymak için tüm bu verimsiz sistemlere sahibiz" diyor. "Bence insanlar bilimin olabildiğince hızlı ilerlediğini varsayıyorlar ve değil."

Bu gerçekten Morrison'ı rahatsız ediyor. Birkaç ay önce küçük bir videoyu tweetledi . Bilimsel poster oturumu olan kabus hakkında yaptığı bir karikatür.

İçinde yeni bir afiş tasarımı önerdi. Temiz görünüyor, neredeyse boş. Ana araştırma bulgusu tam ortada, sade bir dille ve büyük harflerle yazılmıştır. Altında, çalışmanın ayrıntılarına bir bağlantı almak için cep telefonuyla tarayabileceğiniz bir kod var.

Bu video viral oldu. Onun tasarımı şimdi her yerde ortaya çıkıyor. Aslında, bir poster oturumuna yaptığımız ziyarette, daha geleneksel posterlerle çevrili olanı kolayca tespit ederiz.

Bu poster dev harflerle şöyle diyor: "Jüri üyeleri, bir görgü tanığı kimliklerinde tutarsız olduğunda, bu kimliğin gerçek güvenilirliğine bakılmaksızın, ezici bir çoğunlukla "suçsuz" oyu veriyor." Kaliforniya Eyalet Üniversitesi, Fullerton'da bir öğrenci olan Kendra Paquette tarafından oluşturuldu .

Paquette, "Herkes bu yeni afiş formatından bahsediyor, buna Poster 2.0 diyorlar" diyor. "İzlediğim küçük bir video var ve mantıklı geldi."

Videoyu Morrison'ın yarattığını söylediğinde, onu bir rock yıldızı gibi selamlıyor. Bu yeni formatı denemek konusunda biraz gergin olduğunu kabul eden Paquette, "Bunu tamamen destekliyorum" diyor.

Ama görünüşe göre pek çok insan videoyu izlemiş, bu yüzden "herkes 'Ah, denemek istedim, yaptığına çok sevindim, şimdi bir dahaki sefere yapacağım' diyor. "

Açıkçası, Morrison'ın fikri bir izlenim bıraktı. Twitter'da, bilim adamları bunun yararlarını tartışıyorlar ve kendi rejiggered posterlerinin fotoğraflarını paylaşıyorlar.

Hevesli bir destekçi, Harvard TH Chan Halk Sağlığı Okulu'nda "Poster Günü" adlı bir etkinliğin yürütülmesine katıldığında olağan metin duvarı tasarımının sorunlarına aşina olan Harvard'da bir halk sağlığı araştırmacısı olan Christian Suharlim'dir . .

Suharlim, RGS'ye verdiği demeçte, "Bu kadar kısa sürede sunulan birçok afişten fikir edinmek imkansızdı." "İnsanlardan 'İzleyicilerin favorisi'ni derecelendirmelerini istediğimizde, değerlendirdikleri az sayıda poster var ve derecelendirmelerini etkili bir şekilde sağlayamıyorlar. Bu sadece verimli bir tasarım değil."

Bu nedenle, Morrison'ın yeni formatının, gelecek ay yapılacak olan bağışıklama ekonomisi üzerine bir poster oturumu için gerekli düzeni yaptığını söylüyor . 20 ülkeden 40'tan fazla poster olacak ve hepsinde yedek tasarım olacak.

"Mevcut yöntem araştırma bulgularını iletmede etkili değil. Örneğin benim alanımda hepimiz hayatımızda iyileştirmeler istiyoruz: tüm hastalıklar için aşılar, aşıların daha kolay teslimi, aşıları finanse etmenin yenilikçi yolu, aşı tereddütüyle mücadelede etkili yollar" Suharlim diyor. "Uzmanların hepsi bu konferanslara geliyor ve bilgilerini güncellemek için sınırlı zamanları var."

Morrison şimdi farklı afiş tasarımlarının etkisini incelemek için deneyler üzerinde çalışıyor. İnsanların basit bir posteri okuma olasılıklarının daha yüksek olup olmadığını görmek için insanların gözlerini izlemek ve daha az kalabalık posterlerden daha fazla bilgi alıp almadıklarını görmek istiyor.

Bu arada, herhangi bir bilim adamının yapacağını yaptı. Yeni posteriyle ilgili bir poster hazırladı.

Morrison, "Ortada sadece 'Bu poster bulguları daha hızlı iletebilir' yazıyor" diyor.

Ve bunu bu psikoloji konferansında, bir poster oturumunda sundu.

Afişler, ilk matbaanın icat edilmesinden bu yana pazarlama amacıyla kullanılmıştır. Başlangıçta, bunlar yalnızca metinden oluşuyordu ve gazetelerin yayınlanmasından önceki günlerde kamuoyunu haberler, yaklaşan olaylar, seçimler ve duyurular hakkında bilgilendirmek için kullanılıyordu. Bu günlerde, birçok matbaa şirketi yalnızca poster baskısına odaklanıyor.

En başından beri, posterlerin eğitmek istedikleri kişilerin dikkatini çekmesi önemli olmuştur. Bunu akılda tutarak, etkili bir poster oluşturmaya yardımcı olan birkaç unsur vardır. Tabii ki en önemli unsur ana görseldir. Tasarımcılar, posterin hedeflemesi gereken hedef kitle türünü, posterin amacını ve bir fotoğraf, illüstrasyon veya her ikisini kullanıp kullanmayacağını dikkate almalıdır. Dikkate alınması gereken bir sonraki unsur, kullanılacak tipografidir. Metnin okunması kolay olmalı ve dikkati postere çekmeye yardımcı olmalıdır.

Bir afişin başarılı olması için okunabilir olması, göze çekici gelmesi ve herhangi bir boşluktan yaratıcı bir şekilde yararlanabilmesi gerekir. Bir afişteki baskın unsur, pazarlama veya reklamın ne olduğu olmalıdır, böylece izleyicide kafa karışıklığı olmaz. Vurgu, renk kullanımı ve baskı boyutu ile yapılabilir. Posterin uzaktan görülebilmesi de insanları kendisine çekmesi açısından önemlidir. Profesyonel poster baskı şirketleri, müşterilere tasarımın her yönü hakkında tavsiyelerde bulunabilir.

- Bizimle İletişime Geçin -
whatsapp Yaz