Modern kartvizit tasarımı

Modern kartvizit tasarımı


İlk izlenim karar verir. Kartvizitin birkaç saniye içinde ikna etmesi gerekiyor, bu da ancak yüksek kaliteli bir tasarım ve birinci sınıf malzemelerle elde edilebilir. Kusursuz, modern kartvizit, iş dünyasına giriş için hala bir bilet işlevi görüyor - çevrimiçi ekonomi çağında bile bu konuda hiçbir şey değişmedi .
​Şirketiniz ile ilgili olumlu bir izlenim bırakmak istiyorsanız, firmanıza özel hazırlanmış bir kartvizitiniz olmalıdır. Özel bir şablon mu Sıcak varak kabartma , metalik efektli kartvizitler , şık kartvizitler , tasarım kartvizitler , altın kabartma vs için uygun şablon ile oluşturduğum kartvizit verilerini online olarak yazıcıya gönderebilir ve yazdırabilirsiniz. Kalıcı izlenim garantilidir!
Daha...
Şirketiniz için yaratıcı kartvizit
İlk adım her zaman ortak konseptimizdir. Marka değerlerinizi örneğin logonuzla kartvizitlerinizin tasarımına taşıyoruz. Kartvizitlerinizi hangi müşterilere vereceğinizi de belirlemeliyiz. neye değer veriyorsun Endişelerinizi ve hikayenizi size nasıl iletiyoruz? Son olarak, kartvizitinizin tasarımı şirketinizin kurumsal tasarımına uygun olmalıdır.

Bu yüzden logonuzu, renklerinizi ve yazınızı devralmalıyız. Konseptteki son adım, bilgilerin kartvizite nasıl yerleştirileceğini dikkatlice düşünmektir. Müşterileriniz sizi aramayı tercih ediyorsa, telefon numaranızı adınızın ve şirketinizin adının yanına ön tarafa yazın. Sizinle e-posta yoluyla iletişim kurmayı tercih ederlerse, e-posta adresi önce gelmelidir. Diğer bilgileri de arkasına yerleştirebiliriz. Bu, kartviziti daha net hale getirir.

Kartvizit tasarımının teknik detayları
Kartvizit yapımında boyut ve yön, kesim ve malzeme teknik detaylardır. Ben sizin için doğru kartvizit şablonunu oluşturacağım.

Kartvizit boyutu:
​En yaygın boyut 85 × 55 mm'dir, ancak çeşitli başka boyutlar da mümkündür. Bunların değerli olup olmadığı her bir vakada sorgulanmalıdır. Standart boyut, bu kartvizitler herhangi bir cüzdan veya tipik kart kutusuna sığdığı için yakalandı. Çok küçük olan kartvizitler detayların görülmesini zorlaştırır ve çok büyük olan kartların saklanması zordur ve bu nedenle hiçbir işe yaramaz.​ Kartvizit hizalama: Kartvizitlerinizin
tasarımını yatay veya dikey olarak hizalayabiliriz. Az ya da çok alışılmamış görünebilecek her iki çözümü de önermekten mutluluk duyuyorum. Bilgi türü de hedeflemeyi etkileyebilir.rgs

Kartvizit kesimi:
Çoğu kartvizit dikdörtgendir, ancak kare ve kesinlikle bireysel kesimler de vardır. İşletmeniz çok bireyselse, özellikle müşterilerinize çok yaratıcı hizmetler sunduğunuz için önerilebilirler.

Kartvizit materyali:
Size olası materyaller konusunda tavsiyede bulunmaktan memnuniyet duyarım. Kartvizit kağıdı söz konusu olduğunda, esneklik ve dokunsallık önemli bir rol oynar. Ayrıca belirli bir kalınlık, renk ve kaplamanın yanı sıra ağırlığa da karar vermemiz gerekiyor.

Hangi yazı tipini ve rengini seçmeliyim? şablonlar oluştur
Örneklerimden de görebileceğiniz gibi, çeşitli renkler ve zıt yazı renkleri mümkündür. Kurumsal tasarımınıza uygun olmalıdır. Tam renkli veya bir veya iki renkli baskıyı tercih edebilirsiniz. Tam renkli olarak, tüm renkleri içeren, ancak ucuz bir siparişle ve ayrıca kurumsal tasarımınıza uygun olarak bir veya iki rengin yeterli olabileceği CMYK renk modu kullanılır. Ancak, tam renkler bile bu günlerde neredeyse hiç pahalıya mal olmuyor.rgs

Kartvizit Tasarımı: Yazı Tipleri
Doğru yazı tipi, kartvizit tasarlarken kilit noktadır. Birçok dalgalı yazı tipi çok etkileyici görünür, ancak küçük bir kartvizitte pek okunmaz. Yazı tipi boyutu en az 8 olmalıdır. Serif yazı tipi ile kartvizit daha klasik, sans-serif yazı tipi ile daha modern görünüyor. Kurumsal tasarımınızda hangi yazı tipini kullanıyorsunuz? Orada özel bir yazı tipi var mı? O zaman onları almalıyız. Aynı şekilde, zaten bir logonuz varsa, kartınızın görünümü logonuzla eşleşmelidir. Burada benzer bir yazı tipi veya tam tersini seçebiliriz. Ancak, asla ikiden fazla farklı yazı tipi kullanmamalısınız.rgsKartvizit Tasarımı


Kartvizit tasarımı ve baskısı
Tasarım baskı çözümleri Kartvizit tasarımı ve baskı hizmetleri. Ürününüz için kuruluşunuza marka kimliği kazandıracak ve farkındalık, satış ve pazar payı oluşturmanıza yardımcı olacak bir kartvizit sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza göre sizin için grafik tasarlayacağız. Hizmet yelpazemiz broşürler, kataloglar, broşürler, Etiketler, Etiketler, kartvizitler, antetli kağıtlar, fatura kitapları, Challan kitapları, Plastik kimlik kartları, çıkartmalar, çok renkli çıkartmalar, Posterler vb.Içerir. vb.

Kartvizitler, herhangi bir işletme için en önemli pazarlama aracıdır ve herhangi bir işletmenin ön imajını temsil eder. Firmamız kartvizitlerde mükemmel kalite ve profesyonellik sunmaktadır. İş imajınızı destekleyerek, işinizin tüm zihniyetini basit bir şekilde ve benzersiz bir tarzda açıklayabilecek kartvizit tasarımları üretiyoruz.

Kartvizitler, hem iş hem de kişisel kullanım için son derece önemli araçlardır. Onsuz, hiçbir iş başarılı olamaz. Bu, iletişim bilgilerini paylaşmak için son derece ideal bir araçtır. Tasarım baskı çözümleri, kartvizitleri daha dekoratif ve parlak hale getirmek için yüksek kaliteli, benzersiz ve çekici renkler ve şekiller üretiyoruz. Ayrıca, bizi en önemli kişi olarak gören müşterilerimize iş için yuvarlak ve katlanmış kartlar sunuyoruz. Ürünlerimiz çeşitli vardır.

Kağıtlarımız kalınlık olarak değişebilir ve müşterilerimiz için çok daha değerli ve kabul edilebilir olacak kartlarımızı üretmek için son derece üstün kağıt malzemeleri kullanıyoruz. Talebimiz için doğru kağıt türünü kullandığımızdan emin olmaya çalışıyoruz. Bazı kağıtları kullanıyoruz ve kapakları için kullanıyoruz:

Hatta bazen yüksek kaliteli kalınlık ve son derece uygun tasarımlar kullanıyoruz. Yüksek kaliteli bir nesne üretmek için çekici şablonlar ve diğer yaratıcılık sunuyoruz. Garantili nesneler sağlıyoruz ve bizi dünyaca ünlü yapan şeyler. Ürünlerimizin farklı ülkelere ve ülkelere de tedarik edilmesini sağlıyoruz.

Ekstra bir tasarım yapmak için bizi aramanız veya bize e-posta göndermeniz veya Merkez ofislerimizi ziyaret etmeniz istenir. Müşterilerimize güvenli ve doğru hizmetleri sağlamak için çeşitli yerlerde Merkez ofislerimiz var. Ayrıca, farklı türlerde ve kategorilerde yapmamızı isteyerek çevrimiçi baskı yapıyoruz. Sizin için ideal bir kart hazırlamak için size yeni ve yaratıcı fikirler öneriyoruz. Ayrıca zihin olarak hem de iş olarak kağıt miktarı ve kalitesi tutmak için elinden geleni oldu.

Etkili bir iş kartının sahip olması gerektiğini düşünüyoruz:

"İş unvanı: iş hakkında ve Adı hakkında bilgi edinmeye yardımcı olur.
"İletişim bilgileri: web sitelerini, telefon numaralarını ve çeşitli arama numaralarını içeren şeydir.
"Nefes almak için çok fazla alana sahip bir alan: çizgiler ve kenar boşlukları arasında boşluk bırakmak.

Kartvizitler aslında şirketin stilini ve tasarımını ve durumunu sağlar. Kartpostal, fikir ve iş türüne bağlı olarak uzmanlarımıza göre çeşitli şekillerde olmalıdır; küresel, oval, parlak tonlara ve hatta mat bir yüzeye sahip kartlar üreteceksiniz. İş için çeşitli kartlar sunuyoruz:

» Standart kartvizitler, standart, ince ve çeşitli format boyutlarında olanlardır
"En göz alıcı kartlardan biri olan kalın, lüks kart olan Ultra kartvizitler.
"Kartta daha fazla görüntü sağlayan katlanmış kartvizitler.
» Herhangi bir şekli kolayca yapmamızı sağlayan kartvizitleri kesin.
"Çok fazla baskı için çok iyi olan ofset kartvizitler
"Kaplanmamış kartvizitler malzeme yazmak için iyidir

Çeşitli kartlar şunlardır:

"Feel good" kağıtları içeren orijinal kartvizitler ve premium. Sonunda mat veya parlak bir dokunuşla bulunurlar. Bunlar çevre dostu.
"Tasarımda özel bir yüzey içeren süper kartvizitler. Güçlü, dayanıklı ve pürüzsüzdür. Bunlar yumuşak dokunuşlu veya yüksek parlak kağıtlarda mevcuttur.
» Lüks kartvizitler doğal olarak mesajlaşan ve üzerinde doğal olarak göz alıcı renkler ve basılı malzemeler bulunan kartlardır.

Bunlar çeşitli şekillerde ve malzemelerde mevcuttur ve dünya çapında en değerli ürünler olarak hizmet ediyoruz ve bununla gurur duyuyoruz. Bu çeşitli nedenler, Kartvizit tasarımı ve baskısı açısından bizi en iyi seçim haline getirmektedir. Tüm özellikleri göz önünde bulundurarak, tasarım baskı çözümleri Delhi'de Kartvizit tasarım ve baskı hizmetlerinin en iyi servis sağlayıcısı haline gelir.

 

Bir kartvizit tasarımı ne kadar iyi görünürse görünsün, konu tasarım, renk ve düzen olduğunda izlenecek temel en iyi uygulamalar vardır. Sonuçta, kartvizitinizin, sahip olduğunuz en kişisel ve çok yönlü pazarlama/markalama/harekete geçirici mesaj araçlarınızdan biri olarak amacına hizmet etmesi gerekiyor.

Örneğin, logo yerleştirme ve kart destesi gibi şeyler -ilk bakışta önemsiz görünse de- bir yığında öne çıkmak söz konusu olduğunda tüm farkı yaratabilir. American Psycho'daki baş karakterin meslektaşının kartvizitlerinden birine takıntılı olduğu ikonik sahneyi hatırlıyor musunuz?

Geceleri sizi ayakta tutacak şekilde dünya tarihindeki en iyi kartviziti yaratmaya kafayı takmayın, ancak kartınızın dengeli, odaklanmış ve ideal kullanıcınızı hedeflemiş olmasına kesinlikle dikkat etmelisiniz. sizinle temas halinde.

Bu makalede, harika bir kartvizit oluşturmak söz konusu olduğunda göz önünde bulundurmanız gereken en iyi kartvizit tasarımı en iyi uygulamalarının yanı sıra, onu marka üzerinde nasıl tutacağınızı ve potansiyel müşterilerinizin onu kendi kartvizitlerine yapıştıracak kadar akılda kalıcı olmasını sağlayacağız. buzdolabı veya ofis beyaz tahtası.

1. Logo tasarımınızı ve renklerinizi belirleyin
Açık görünebilir, ancak işinizin ve markanızın ciddiye alınmasını istiyorsanız, profesyonel bir logo tasarımının yanı sıra bir dizi marka yönergesine (aynı zamanda stil kılavuzu olarak da bilinir) yatırım yapmak en iyi uygulamadır.

Logonuzla başlayalım
Özel bir logo tasarlamanın birçok yolu vardır. Ve logonuzun maliyeti değişecektir. Yelpazenin daha uygun fiyatlı ucunda, çevrimiçi bir logo oluşturucu kullanmak, Fiverr gibi bir web sitesi kullanmak veya bir logo şablonu satın alıp Adobe Illustrator veya Canva gibi bir programda kendiniz özelleştirmek gibi seçenekleriniz var. Bu logo seçenekleri ile 20$-200$ arasında bir fiyat aralığına bakıyorsunuz.

Peki ya renkler?
Logo tasarımınızda kullanılan renkleri ve yazı tiplerini tam olarak aldığınızdan emin olun, böylece aynı öğeler kartvizitlerinizde kullanılabilir ve tutarlı bir deneyim yaratır. Her renk aynı değildir ve marka renklerinizin aşağıdaki gibi şeyleri etkilemesi söz konusu olabilir:

Hangi kart destesini kullanabilirsiniz —Marka renkleriniz daha tek renkliyse, daha ince bir kart destesi kullanmak bir seçenektir. Renkleriniz canlıysa, kart stoğunuzun daha kalın olması gerekir.
Yazdırma maliyetiniz — Tüm renkler eşit değildir ve kendi mavi tonunuzu oluşturmak için birkaç rengin karıştırılması gerekebilir.
Bu nedenle, özellikle el ilanları, postalar ve etkinlikler için matbaa şirketleri ile çalışacaksanız, logo tasarım aşamasında bir dizi marka yönergesinin oluşturulması mantıklıdır. Ortaklarınız ve satıcılarınız sizi sevecek.

2. Kart stoğunuzu veya malzemenizi eksik etmeyin
Kart stoğu ve/veya malzeme, birçok küçük işletme sahibinin alışılmışın dışında düşündüğü, biraz fazladan para yatırdığı ve yalnızca benzersizliği ve algılanan değeri nedeniyle asılmaya değer bir kart yarattığı başka bir alandır.

Bir keresinde pamuklu kumaştan dikdörtgen bir kumaşa basılmış özel bir tişört yazıcısından bir iş "kartı" almıştım. En sağlam malzeme değil, ancak yıllar sonra hala hatırlıyorum (ve kartım var). Kartvizitler için diğer benzersiz malzeme türleri şunları içerir:

Odun
mantar
Deri
Metal
Pamuklu kağıt
Çikolata
Kartvizit stoğu nedir?
Kart stoğu (kart stoğu olarak da yazılır), geleneksel baskı kağıtlarından daha kalın olan bir kağıt stoğudur. Genellikle, çoğu kartvizit 350 g, 45 kg veya 12 pt (kalınlık) olan kart destesine yazdırılır. Birkaç nedenden dolayı kartvizitlerinizi daha kalın bir stoğa yazdırmak en iyi yöntemdir:

Stok ne kadar kalın olursa, kartvizit tasarımınız zamanla o kadar iyi olur. Cüzdanınızda, çantanızda veya torpido gözünde kartvizit taşıyor olsanız da, hepimiz ince kartlara ne olduğunu biliyoruz - sonunda mahvoluyorlar.
İster inanın ister inanmayın, kartvizitinizin nasıl "hissettirdiği" şirketinizin kalitesi ve profesyonelliği hakkında çok şey anlatır. İlk izlenimler açısından, birine dayanıklı bir kartvizit vermek ile çürük hissettiren bir şey vermek her şeyi değiştirebilir. İyi bir el sıkışmaya (veya almaya) benzer.
Kartınızın her iki tarafına da baskı yapmayı planlıyorsanız, gitmenin tek yolu daha kalın bir stoktur. Her iki yüze yazdırmak için kartın daha fazla mürekkep tutması gerekir. Daha kalın bir stok kullanmak, tasarımınızın bozulmadan kalmasını sağlar.
3. Markanızı en iyi temsil eden bir yazı tipi eşleştirmesi seçin
Kartvizitiniz için doğru yazı tipini seçmek biraz strateji, biraz yaratıcılık ve sağlıklı bir sezgi dozu gerektirir. Genellikle kartvizit tasarımının en çok gözden kaçan unsurlarından biri olan seçtiğiniz yazı tipleri, markanızın algısını doğrudan etkileyebilir. İyi tipografi kendi hikayesini anlatır. 


Kartvizit tasarımınız için doğru yazı tiplerini seçmek söz konusu olduğunda, içeriğin hiyerarşisini, yazı tiplerinin ağırlığını ve kartınızda ne kadar metin olmasını istediğinizi (gerekli olana karşı) göz önünde bulundurmalısınız. Yazı tipi seçimlerinizin isabetli olmasını sağlamak için birkaç ipucu:

2 veya 3 yazı tipi eşleştirmesine bağlı kalın —Çok fazla yazı kafa karıştırıcı olabilir. Fontpair.co , kanıtlanmış yazı tipi eşleştirmelerini seçmek için harika bir kaynaktır.
En iyi kartvizit yazı tipleri normlara meydan okumalıdır, ancak çok fazla olmamalıdır— Comic Sans'tan uzak durun, ancak yine de yazı tiplerinizin okunabilir ve net olduğundan emin olun.
İster bir şirket, ister kişisel bir marka olun , kişiliğinizi sergilemekten korkmayın . Kartınızı eğlenceli hale getirmenin bir yolu varsa, o da yazı tipidir.
Basılı yazı tiplerini ve yazı tipi boyutlarını kullanmayı düşünün— Planınız mini kare bir kartvizit olacaksa, minimum çabayla veya gözlerini kısarak okunabilecek kadar büyük, temiz ve güzel bir yazı tipi seçtiğinizden emin olun.
Yazı tipi türü de bir stil duygusu uyandırabilir. Helvetica veya Futura bir zarafet duygusu verebilirken Mohave gibi bir yazı tipi, doğrudan ilgi çekici ve dikkat çeken güçlü bir başlık için harika olurdu.

4. Logo yerleşimi önemlidir
Logonuzun kartvizitinizde en iyi yerleşimini belirlemek, tasarımcılar için oldukça zor olabilir. Bu, bir marka stil kılavuzuna sahip olmanın kullanışlı olduğu başka bir senaryodur. Markanız ince ve bastırılmış mı? Yoksa markanız yüz yüze ve dışa dönük mü?

Yapabileceğiniz en kötü şey, logonuzu üst köşeye yapıştırmak ve buna bir gün demek. Bu, markanız için en iyi olan şey olabilir, sadece yaratıcı olduğunuzdan, bir şeyleri hareket ettirdiğinizden ve farklı logo yerleşimi veya düzenlemesinin sizi nasıl hissettirdiğini gördüğünüzden emin olun.


Logonuzun bir kelime işareti, sembol veya monogram gibi birkaç unsuru olabileceğini unutmayın. Yukarıdaki örnekte, kartvizitin bir tarafında arka planın mavi olduğunu ve kombinasyon işaretinin (logo ve sembol) ortalandığını görebilirsiniz. Karşı tarafta, sol alt köşede yine sadece sembolü görebilirsiniz.


Dikey bir kartvizit düzeni kullanacaksanız, kartın üst veya alt yarısında büyük bir logo kullanmayı deneyin. Bu, kendinize olan güveninizi ve tavrınızı yansıtmanın harika bir yoludur.

Kartvizit tasarımınızda "önce marka" olmanın bir başka harika yolu da logonuzu arka plan görevi görerek bir taraftaki gerçek karttan daha büyük yapmaktır. Bu, özellikle logonuzda yeterli kontrasta sahip iki renk varsa, son derece etkili olabilir.

5. Kart şekli ve boyutu ile marka kimliğini düşünün
Logonuzu ve renklerinizi belirledikten sonra, sıra kartlarınızın şeklini ve boyutunu düşünmenin zamanıdır. Bir düşünün: Tasarım açısından, kart sizin tuvalinizdir. Ve bu kesinlikle işletme sahiplerinin gerçekten öne çıkıp sektörlerine ve hedef pazarlarına doğrudan hitap edebilecekleri bir alandır.

Birleşik Krallık'ta bir tasarım ajansı olan Chomp, kartvizit tasarımlarını bir sonraki seviyeye taşıdı ve doğrudan şirket adını kullandı (bu, web sitesi tasarımı boyunca da taşınır).

Bir kartvizitin standart boyutu nedir?
Çoğu standart basılı kartvizitin boyutları 3,5 x 2 inç'tir ve bir "boşluk" alanı eklemek en iyi uygulamadır. Taşma, kartın dış çevresinde 1/8 inçlik bir boşluk anlamına gelir. Taşma olması, arka plan rengi gibi şeylerin, göze çarpan bir kenarlık yerine kartın kenarına kadar gitmesini sağlar. Kartvizitinizin boyutunu seçerken, şeklini de göz önünde bulundurun.

Kartvizitim nasıl bir şekil olabilir?
En güvenilir çevrimiçi yazıcıların çeşitli kartvizit şekillerine sahip olduğunu göreceksiniz. Bunlar tipik olarak şunları içerir:

Yuvarlatılmış köşeler
Dikey
Meydan
Mini
Katlanmış
Hangi şekli seçerseniz seçin, ne kadar özele giderseniz gidin maliyetinizin artacağını unutmayın. Ve kendinize “bu şekil çok mu yapışkan?” diye soruyorsanız, muhtemelen öyledir. 

En iyi uygulama söz konusu olduğunda, kartınızı başlatmayı basit tutmanızı öneririz. Tasarımınızın ve içeriğinizin kendileri için konuşmasına izin verin ve markanızın geleneksel dikdörtgenin (Chomp gibi) ötesinde bir kart şekline ihtiyacı olduğu açıkça açıksa, o zaman parayı bir tasarımcı kiralamak ve doğru yapmak için harcadığınızdan emin olun.

6. Bitirmek ya da bitirmemek?
Kartvizit tasarımınızı geliştirmenin en büyük yollarından biri, doğru bitiş türünü seçmektir. Tasarımınız, kart stoğunuz ve bitişiniz senkronize olduğunda, sonuç, doğru "hissettiren" kalıcı bir ilk izlenimdir.

Kartvizit bitirme nedir?
Kağıt söz konusu olduğunda, bitiş kelimesi, tasarımı sonlandırmak için son bir kaplama veya işlem anlamına gelir. Kartvizitler açısından, kullanabileceğiniz son işlem türü, üzerine yazdırdığınız kart stoğuna veya malzemeye ve kullandığınız yazdırma hizmetinin özelliklerine bağlı olabilir.

En yaygın kartvizit kaplamaları şunlardır:

Mat, en popüler ve zamansız cilalardan biridir. Dokunmak için pürüzsüz ve çok profesyonel.
Spot UV, kartınızdaki logonuz gibi belirli bir öğeye vernik uygulanmasını içeren bir işlemdir. Logoda spot UV tedavisi ile mat kaplama olan yukarıdaki görüntü gibi.
Kabartma ve kabartma, kartlarınıza boyut getirerek öğelerin dışarı çıkmasını veya düşmesini sağlayabilir. 
Altın veya gümüş folyo kaplama, kartvizitinizin öğelerine ışığı yakalamalarını ve gerçekten parlamalarını sağlayan metalik bir kaplama eklemeyi içerir.
Kartvizitim için sadece bir yüzey mi kullanmalıyım?
Aslında, gerçekten özel bir kartvizit oluşturma için yüzeyleri birleştirmek en iyi uygulama haline geliyor. Örneğin, mat bir yüzeyi folyo damgalama ve kabartma ile birleştirmek, aşağıda gördüğünüz gibi bir sonuç üretebilir.

Seçtiğiniz renkler gibi, bitiş türü ve seçtiğiniz tedavi sayısı da maliyetinizi etkileyebilir. Markanızla uyumlu olduğu ve potansiyel müşterilerinize doğru bir izlenim bıraktığı sürece, herhangi bir özel kartvizit kaplamasından vazgeçmede ve hatta hiç bitmemede yanlış bir şey yoktur.

Belki de geri dönüşüm işindesin. Bu durumda, ham ve kesilmemiş hiç bitmemiş geri dönüştürülmüş kağıt stoğu kullanmak tamamen mantıklı olacaktır.

Peki ya dijital kartvizitler?
Tamam, ne düşündüğünüzü biliyorum, "Bir web sitem veya Facebook hesabım varsa neden dijital bir kartvizite ihtiyacım olsun ki?" Gerçek şu ki, yapmıyorsunihtiyaçbir. Özellikle de süper profesyonel bir görünüme sahip güzel bir stok üzerinde harika bir kartvizit tasarımınız varsa.

Ancak yine de bir tane almalısınız ve işte bunun birkaç nedeni:

Dijital kartvizitler, genellikle basit bir mobil uygulamadan başka bir şey olmadan, ücretsiz veya düşük maliyetlidir.
Bu uygulamalar, dijital kartvizitinizi tasarlayacak, saklayacak ve kolaylıkla başka bir kişinin mobil cihazına gönderecektir. Bu harika, özellikle de kartlarınızı unuttuysanız.
Cep telefonlarının çoğu insanın kişisel ve profesyonel yaşamlarının merkezinde yer alması nedeniyle, birisine bilgilerinizi hızlı bir şekilde kaydetme yeteneği vermek çok önemlidir.
Şirketiniz teknoloji veya dijital sektör içindeyse, birine dijital kartvizitinizi göndermek, ilk izlenim bırakmanın harika bir yolu olabilir. Potansiyel müşterilere trendlerin önünde olduğunuzu bildirmenin kolay bir yolu.

İş kartı nasıl oluşturulur
Kartvizitinizin kalitesi güçlü bir ilk izlenim bırakır. İyi tasarlanmış bir düzen kullanmak sizi profesyonel tutacaktır. Ücretsiz şablonlarımızdan biriyle, ayak işi sizin için yapılır. Tercih ettiğiniz düzeni seçin ve kartviziti markanıza uyacak şekilde özelleştirmek için aşağıdaki talimatları izleyin.
1. Adım: Düzen ve tipografi
Kartvizit düzeni, geleneksel ve basitten yenilikçi ve görsel olarak çarpıcıya kadar uzanır. Bir kartviziti yeniden nasıl taze yapacağınızı bilmiyorsanız, bir telaşa kapılmayın. Yazı tipiniz, renkli arka planınız ve hatta kartın şekli ile denemeler yapmayı deneyin! Bununla birlikte, beyaz kart stoğu üzerindeki siyah metnin genellikle en uygun maliyetli olduğunu ve hatta bazı endüstrilerde beklenebileceğini unutmayın.

Tipografi, kartvizitinizin dikkatlice düşünülmeyi hak eden bir yönüdür. Tipografide basit bir değişiklik dramatik bir etki yaratabilir. Kartvizitteki ağırlık (normal, ince, kalın, italik), yazı tipi boyutu ve yerleşimi ile denemeler yapın. rgs'te, kartvizitinizi çoğaltmak için sağ tıklayabilir, ardından metin öğelerini karıştırabilirsiniz.

İlk kez bir kartvizit tasarlamak korkutucu görünebilir. Yansıtmak istediğiniz imajı düşünün; bir muhasebeci, bir grafik tasarımcı ve bir serbest gazeteci, kartvizitleri için farklı hedef kitlelere ve hedeflere sahip olacaktır. Sektörünüz ne olursa olsun, yeni yazı tiplerinden ve okunması zor olanlardan kaçınmak iyi bir fikirdir. Yazı tipi ailelerinizi kartvizit başına iki ile sınırlayın (bir serif ve bir sans serif).

dekoratif illüstrasyon
2. Adım: Logolar ve Grafikler
rgs, görüntüleri içe aktarmayı sorunsuz hale getirir: bir görüntüyü tuval üzerine sürükleyip bırakın veya bilgisayarınızdan ve Dropbox gibi bulut depolama hizmetlerinden görüntüler yükleyin. JPG ve PNG içe aktarma ile şirketinizin logosunu kartvizitinize eklemek çok kolay. Hatta bir vesikalık fotoğraf bile ekleyebilirsiniz! Sosyal medya sitelerini, e-posta adreslerini ve telefon numaralarını temsil eden ücretsiz simgeler için Fast Icon'u deneyin.

Kitlenizi düşünün. Ağınız sosyal medyaya yoğun bir şekilde yatırım yapıyorsa, sosyal profillerinizi kartvizit tasarımınıza dahil etmek önemlidir. Örneğin, LinkedIn iş ortamları için doğal bir uyumdur. Hatta bir rgs çevrimiçi portföyü oluşturabilir ve kartvizitinize eklemek için özel bir URL kullanabilirsiniz.

Bir kartvizitin okunmasının kolay olması gerektiğini unutmayın, bu nedenle eklediğiniz hiçbir resim metne baskın gelmemelidir. Arka plan olarak bir görüntü kullanıyorsanız, yazı tipi için oldukça zıt bir renk kullanın. Kartvizit tasarımınızda iki veya daha fazla renk kullanmak istiyorsanız, renk çarkına hızlı bir bakış, kullanılacak en iyi tamamlayıcı renkleri bulmanıza yardımcı olabilir.

dekoratif illüstrasyon
3. Adım: Yazdırma ve Paylaşma
Diğer belge türlerinden daha fazla, kartvizitler hala çok somut bir iş teminatıdır. Bu, kartvizitlerinizi nasıl yazdıracağınıza ve kaç taneye ihtiyacınız olacağına karar vermeniz gerekeceği anlamına gelir. Evde yazdırmak, tek seferlik yazdırma işlemleri için bir seçenektir, ancak beklediğinizden daha zor olabilir. Profesyonel bir baskı hizmetiyle çalışmanın avantajı, daha geniş bir kağıt türü, boyutu, yönü ve diğer özelleştirme yelpazesi sunabilmeleridir. rgs, doğrudan aracımızın içinden yüksek kaliteli, profesyonel kartvizitler sipariş etmenin kolay bir yolu olarak Print & Ship'i sunar. Sağ üst köşedeki düğmeye tıklayın ve Baskı Siparişi'ni seçin.

rgs, iş birliği ve belgelerinizi paylaşma söz konusu olduğunda, düzen ve tasarım programlarının ön saflarında yer alır. Kartvizitiniz için bir iş arkadaşınızın girdisine ihtiyacınız varsa, Paylaş'a basmanız yeterlidir ve gerçek zamanlı olarak gözden geçirebilirsiniz. Hatta doğrudan tuvalden bir Google Hangout başlatabilirsiniz! Baskı hizmetiniz belirli bir düzen isterse (örneğin, 300 DPI'da baskıya hazır bir PDF), kartvizitinizi indirmek ve bir e-posta eki olarak göndermek kolaydır.

İşletmeniz için modern kartvizit
İlk izlenim karar verir. Kartvizitin birkaç saniye içinde ikna etmesi gerekiyor, bu da ancak yüksek kaliteli bir tasarım ve birinci sınıf malzemelerle elde edilebilir. Kusursuz, modern kartvizit, iş dünyasına giriş için hala bir bilet işlevi görüyor - çevrimiçi ekonomi çağında bile bu konuda hiçbir şey değişmedi .
​Şirketiniz ile ilgili olumlu bir izlenim bırakmak istiyorsanız, firmanıza özel hazırlanmış bir kartvizitiniz olmalıdır. Özel bir şablon mu Sıcak varak kabartma , metalik efektli kartvizitler , şık kartvizitler , tasarım kartvizitler , altın kabartma vs için uygun şablon ile oluşturduğum kartvizit verilerini online olarak yazıcıya gönderebilir ve yazdırabilirsiniz. Kalıcı izlenim garantilidir!
Daha...
Şirketiniz için yaratıcı kartvizit
İlk adım her zaman ortak konseptimizdir. Marka değerlerinizi örneğin logonuzla kartvizitlerinizin tasarımına taşıyoruz. Kartvizitlerinizi hangi müşterilere vereceğinizi de belirlemeliyiz. neye değer veriyorsun Endişelerinizi ve hikayenizi size nasıl iletiyoruz? Son olarak, kartvizitinizin tasarımı şirketinizin kurumsal tasarımına uygun olmalıdır.

Bu yüzden logonuzu, renklerinizi ve yazınızı devralmalıyız. Konseptteki son adım, bilgilerin kartvizite nasıl yerleştirileceğini dikkatlice düşünmektir. Müşterileriniz sizi aramayı tercih ediyorsa, telefon numaranızı adınızın ve şirketinizin adının yanına ön tarafa yazın. Sizinle e-posta yoluyla iletişim kurmayı tercih ederlerse, e-posta adresi önce gelmelidir. Diğer bilgileri de arkasına yerleştirebiliriz. Bu, kartviziti daha net hale getirir.

Kartvizit tasarımının teknik detayları
Kartvizit yapımında boyut ve yön, kesim ve malzeme teknik detaylardır. Ben sizin için doğru kartvizit şablonunu oluşturacağım.

Kartvizit boyutu:
​En yaygın boyut 85 × 55 mm'dir, ancak çeşitli başka boyutlar da mümkündür. Bunların değerli olup olmadığı her bir vakada sorgulanmalıdır. Standart boyut, bu kartvizitler herhangi bir cüzdan veya tipik kart kutusuna sığdığı için yakalandı. Çok küçük olan kartvizitler detayların görülmesini zorlaştırır ve çok büyük olan kartların saklanması zordur ve bu nedenle hiçbir işe yaramaz.​ Kartvizit hizalama: Kartvizitlerinizin
tasarımını yatay veya dikey olarak hizalayabiliriz. Az ya da çok alışılmamış görünebilecek her iki çözümü de önermekten mutluluk duyuyorum. Bilgi türü de hedeflemeyi etkileyebilir.rgs

Kartvizit kesimi:
Çoğu kartvizit dikdörtgendir, ancak kare ve kesinlikle bireysel kesimler de vardır. İşletmeniz çok bireyselse, özellikle müşterilerinize çok yaratıcı hizmetler sunduğunuz için önerilebilirler.

Kartvizit materyali:
Size olası materyaller konusunda tavsiyede bulunmaktan memnuniyet duyarım. Kartvizit kağıdı söz konusu olduğunda, esneklik ve dokunsallık önemli bir rol oynar. Ayrıca belirli bir kalınlık, renk ve kaplamanın yanı sıra ağırlığa da karar vermemiz gerekiyor.

Hangi yazı tipini ve rengini seçmeliyim? şablonlar oluştur
Örneklerimden de görebileceğiniz gibi, çeşitli renkler ve zıt yazı renkleri mümkündür. Kurumsal tasarımınıza uygun olmalıdır. Tam renkli veya bir veya iki renkli baskıyı tercih edebilirsiniz. Tam renkli olarak, tüm renkleri içeren, ancak ucuz bir siparişle ve ayrıca kurumsal tasarımınıza uygun olarak bir veya iki rengin yeterli olabileceği CMYK renk modu kullanılır. Ancak, tam renkler bile bu günlerde neredeyse hiç pahalıya mal olmuyor.rgs

Kartvizit Tasarımı: Yazı Tipleri
Doğru yazı tipi, kartvizit tasarlarken kilit noktadır. Birçok dalgalı yazı tipi çok etkileyici görünür, ancak küçük bir kartvizitte pek okunmaz. Yazı tipi boyutu en az 8 olmalıdır. Serif yazı tipi ile kartvizit daha klasik, sans-serif yazı tipi ile daha modern görünüyor. Kurumsal tasarımınızda hangi yazı tipini kullanıyorsunuz? Orada özel bir yazı tipi var mı? O zaman onları almalıyız. Aynı şekilde, zaten bir logonuz varsa, kartınızın görünümü logonuzla eşleşmelidir. Burada benzer bir yazı tipi veya tam tersini seçebiliriz. Ancak, asla ikiden fazla farklı yazı tipi kullanmamalısınız.rgs

- Bizimle İletişime Geçin -
whatsapp Yaz